LG 55QNED92A6A, 55" 4K QNED MiniLED evo HDR Smart TV, 100Hz, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 8 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ, FreeSync, VRR 144Hz, Multi View, 4K Upscaling, Wi-Fi 6, Voice
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       1496.95 лв
Код:
11313
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 909 пъти!
Кратко описание:
LG 55QNED92A6A, 55" 4K QNED MiniLED evo HDR Smart TV, 100Hz, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 8 AI Processor 4K, HDR 10, webOS 25 ThinQ, FreeSync, VRR 144Hz, Multi View, 4K Upscaling, Wi-Fi 6, Voice Controll, BT 5.3, AirPlay 2, CI, HDMI eARC, SPDIF, Silver
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch55" (139.70 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25
Честота, Hz100Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио40W, 2.2ch, Dolby Atmos, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound pro, AI Acoustic Tuning,
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване4 HDMI, 2 USB, CI slot, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical)
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h84 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm122.6 x 57.9 x 70.9 cm
ЦвятSilver
VESA размер, mm300 x 300 mm