Acer Nitro V 16, ANV16-72-94EH, Intel Core 9 270H (up to 5.8GHz, 24MB), 16" WQXGA (2560x1600) IPS 180Hz, 32GB DDR5 (2x16GB), 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA® GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, HD Cam, WiFi
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       3252.94 лв
Код:
17747
 Няма наличност в наш склад!!!
Кратко описание:
Acer Nitro V 16, ANV16-72-94EH, Intel Core 9 270H (up to 5.8GHz, 24MB), 16" WQXGA (2560x1600) IPS 180Hz, 32GB DDR5 (2x16GB), 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA® GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, HD Cam, WiFi 6 ax, BT 5.2, Backlit Kbd, No OS, Obsidian Black
Обобщена информация:
СерияNitro
СофтуерNo OS
Процесор, серияIntel Core 9
ПроцесорIntel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache
Памет, GB32GB (2x16GB)
Памет, типDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB1000GB PCIe Gen4 NVMe
Дисплей, inch16.0" (40.64 cm), 250 nits
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция2560x1600
Честота на опресняване, Hz180Hz
Дисплей, типAnti-Glare
Видео карта, типЕxternal
Видео карта, моделNVIDIA GeForce RTX 5070
Видео карта, GB8GB GDDR7
МрежаKiller Ethernet E2600
Безжична мрежаKiller Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax)
BluetoothBluetooth 5.2
HDMI портHDMI
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Аудио портове3.5 mm speaker/headphone/line-out
Четец за картиMicro SD card reader
Web камера, MPHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБДС кирилизация на клавиатурата
СигурностFirmware Trusted Platform Module, Kensington Lock
Батерия, cellLi-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter