Acer SFG16-71-74R0, Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 16" CineCrystal 3,2K OLED 120Hz, 16 GB LPDDR5 RAM OB, SSD 1000GB PCIe Gen4, Intel UHD, WIFI6E+BT 5.2, Micro SD, FPR, No Cyrilic, QHD
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       2438.53 лв
Код:
00240
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 201 пъти!
Кратко описание:
Acer SFG16-71-74R0, Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 16" CineCrystal 3,2K OLED 120Hz, 16 GB LPDDR5 RAM OB, SSD 1000GB PCIe Gen4, Intel UHD, WIFI6E+BT 5.2, Micro SD, FPR, No Cyrilic, QHD Cam, Win 11 Home 64 bit, Ice Black
Обобщена информация:
СерияSwift
СофтуерWindows 11 Home
Процесор, серияIntel Core i7
ПроцесорIntel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache
Памет, GB16GB on board
Памет, слотовеnot replaceable or expandable
Памет, типLPDDR5
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB1000GB PCIe Gen4
Дисплей, inch16.0" (40.64 cm), 300 nits
Дисплей, резолюция3200x2000
Честота на опресняване, Hz120Hz
Дисплей, типGlare
Видео карта, типIntegrated
Видео карта, моделIntel UHD Graphics
Безжична мрежаIntel Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n
BluetoothBluetooth 5.2
USB порт2 USB 3.2 Type-A Gen.1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C
HDMI портHDMI
Разширителен порт2 Thunderbolt 4 (via USB Type-C)
Аудио портове1 Headphone/speaker jack
Четец за картиMicro SD Card Reader
Четец на пръстов отпечатъкFingerprint Reader
Web камера, MPQHD Webcam
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
СигурностKensington Lock
Windows OSyes
Батерия, cellLi-Ion battery (3 cells / 65Wh), 100W power adapter