LG 27U631A-B, 27" QHD LED AG, IPS, 100Hz, 5ms, 250 cd/m2, 1000:1, QHD (2560 x 1440), sRGB 99% , HDR 10, USB-C (PD 15W), HDMI, LG Switch, Dynamic Action Sync, Reader mode, Headphone out, Tilt, Bla
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       383.34 лв
Код:
13500
 Няма наличност в наш склад!!!
Кратко описание:
LG 27U631A-B, 27" QHD LED AG, IPS, 100Hz, 5ms, 250 cd/m2, 1000:1, QHD (2560 x 1440), sRGB 99% , HDR 10, USB-C (PD 15W), HDMI, LG Switch, Dynamic Action Sync, Reader mode, Headphone out, Tilt, Black
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Резолюция2560x1440
Разстояние м/у точките, mm0.2331 x 0.2331 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
HDMIHDMI
USB-C1 USB Type-C (PD 15W)
НаклонTilt
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h22 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.3 x 21.5 x 45.5 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm