LG 50UA73003LA, 50" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, a7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LA
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       604.35 лв
Код:
13148
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 827 пъти!
Кратко описание:
LG 50UA73003LA, 50" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, a7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Black
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch50" (127 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS Smart TV
Честота, Hz50Hz
ТунерDVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
Аудио20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, WOW Orchestra
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, 2 USB, CI slot, RF in, Digital Audio Out (Optical)
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h71 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm111.1 x 29.2 x 70.8 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm