LG 86QNED80A3A, 86" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPla
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       2652.11 лв
Код:
27475
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 656 пъти!
Кратко описание:
LG 86QNED80A3A, 86" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 25 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.1, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, SPDIF, Google Cast, 2 pole Stand
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch86" (218.4 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияQNED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 25 ThinQ
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20 W, 2ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, AI Acoustic Tuning, Sound Mode Share, Bluetooth Surround Ready