LG OLED65G51LW, 65" UHD OLED evo, 4K (3840 x 2160), DVB-C/T2/S2, Full Cinema Screnn, Alpha 11 AI 4K, 120Hz Native (VRR 144Hz), ThinQ AI, HDR10, VRR, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, Dolby Vision, Dol
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       3993.55 лв
Код:
20505
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 672 пъти!
Кратко описание:
LG OLED65G51LW, 65" UHD OLED evo, 4K (3840 x 2160), DVB-C/T2/S2, Full Cinema Screnn, Alpha 11 AI 4K, 120Hz Native (VRR 144Hz), ThinQ AI, HDR10, VRR, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, Dolby Vision, Dolby Atmos, Wi-Fi 6, Bluetooth, HDMI, USB, Airplay 2, IC slot
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch65" (165.10 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS Smart TV
Честота, Hz120Hz (up to 165Hz)
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио60W, 4.2 ch, Dolby Atmos, Clear Voice Pro, WiSA Ready, LG Sound Sync, Sound Mode Share, Bluetooth Surround Ready,a11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix), AI Acoustic Tuning,
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване4 HDMI, 3 USB, SPDIF, CI Slot, 2 RF In
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h85 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm144.1 x 26.3 x 86.5 (91.0) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm