Samsung 24" UE24F6002FK FULL HD LED TV SMART 1920x1080 Black
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       330.54 лв
Код:
12624
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 790 пъти!
Кратко описание:
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch24" (60.96 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция1920x1080
Smart функцияTizen Smart TV
Smart асистентBixby
Честота, Hz50Hz
ТунерDVB-T2C
Аудио10W. 2ch, Q-Symphony, OTS Lite, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване2 HDMI, 1 USB-A, Anynet+ e ARC, RF in, CI slot
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h18 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm54.0 x 17.5 x 42.8 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm