Samsung 27" UE27F6002FK FULL HD LED TV SMART 1920x1080 Black
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       400.95 лв
Код:
12698
 Няма наличност в наш склад!!!
Разглеждан(а) : 831 пъти!
Кратко описание:
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch27" (68.6 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция1920x1080
Smart функцияTizen Smart TV
Smart асистентBixby
Честота, Hz50Hz
ТунерDVB-T2C
Аудио10W, 2ch, Q-Symphony, Adaptive sound, OTS Lite, Audio preset description
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване2 HDMI, 1 USB-A, eARC, Anynet+, RF in, CI slot
Енергиен класE
Консумация, kWh/1000h21 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.2 x 20.0 x 46.8 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm