Samsung Hotel TV HG43BU800 43" 4K UHD LED Hotel TV, SMART, 3xHDMI, 2xUSB, WiFi 5, Black
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       1402.08 лв
Код:
25878
 Няма наличност в наш склад!!!
Кратко описание:
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch43" (109.22 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияSmart TV
Динамичен контрастMega Contrast, Contrast Еnhancer
Честота, Hz2 200 PQI
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2 ch, Dolby decoder MS12 2ch, OTS Lite
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h54 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm96.6 x 20.6 x 59.9 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm200 x 200 mm