Sony KD-65X85L 65" 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED, 4K HDR Processor X1, XR Motion Clarity, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2, USB, Android TV, Google TV, Voice searc
Доставка
Цената ще бъде актуална след получване на склад.
       2345.04 лв
Код:
40342
 Няма наличност в наш склад!!!
Кратко описание:
Sony KD-65X85L 65" 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED, 4K HDR Processor X1, XR Motion Clarity, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2, USB, Android TV, Google TV, Voice search, Black
Обобщена информация:
Размер на екрана, inch65" (165.10 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияAndroid TV
Smart асистентGoogle TV
Динамичен контрастDynamic Contrast Enhancer
Честота, Hz120Hz
ТунерDVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
Аудио10W + 10W, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване4 HDMI, 2 USB, RF in, Composite video in, Digital Audio out, eARC, IF in
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h101 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm144.7 x 33.6 x 90.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm